Developerství

Společnost iKoncept je česká společnost se službami v oblasti investování do realit, financování a zařizování interiérů na míru. Naším cílem je poskytnout investorům vyšší kvalitu služeb - především nadprůměrný výnos vloženého kapitálu a komplexní servis souvisejících služeb.V oblasti investování - vyhledáváme podhodnocené nemovitosti např. byty, bytové domy nebo administrativní budovy na pronájem a budoucí prodej s nadprůměrným ziskem. S námi má investor jistotu, že se jeho kapitál zhodnotí.

V oblasti financování nemovitostí - vybereme na hypotečním trhu vhodné řešení levného úvěrového financování a to i bez prokazování příjmu. Jedna z našich výhod - umíme financovat levným úvěrem nemovitost a interiér najednou. V oblasti zařizování interiéru - navrhneme nadčasový interiér na míru s ohledem na návratnost nákladů. Přemýšlíme tak, aby náklady do interiéru byly vhodně zvolené podle míry zhodnocení - tím šetříme investorovi náklady.

Našimi klienty jsou právnické a fyzické osoby, kteří očekávají profesionální služby v oblasti investování do realit. Jsme silným partnerem pro investora. S námi se ve světě realit neztratíte a budete mít klidné spaní...


© 2013-2022 LFO Holding a.s. | info@lfoholding.cz | webdesign eLoading.cz